Systemy Alarmowe

System alarmowy to w dzisiejszych czasach niezbędny aspekt zapewnienia bezpieczeństwa posiadanych dóbr. Projektujemy oraz instalujemy systemy zarówno dla firm jak i w prywatnych domach. Zapewniamy na pierwszy rzut dyskretne aczkolwiek przede wszystkim skuteczne rozwiązania zapobiegania kradzieżom, począwszy od sygnalizacji dźwiękowej oraz świetlnej na informowaniu wskazanych osób, instytucji o wtargnięciu skończywszy. W celu zagwarantowania bezpieczeństwa montujemy czujki dualne, zwiększające skuteczność systemu oraz niwelujące ewentualne wyzwalania błędnych alarmów.

Zajmujemy się również modernizacją już istniejących systemów alarmowych. Podstawowym celem jest odnalezienie potencjalnych luk w systemie a następnie modernizacji systemu do w pełni sprawnego mechanizmu. Wszystkie czynności omawiane są na bieżąco z Inwestorem aby system w pełni spełniał oczekiwania pod względem bezpieczeństwa oraz kosztów.

Montujemy systemy przewodowe oraz bezprzewodowe, dlatego też naszą ofertę jesteśmy w stanie dostosować zarówno do istniejących, już wyremontowanych obiektów oraz do budynków, które dopiero mają powstać. Wszelkie nasze działania dopasowane są do konkretnych potrzeb naszych Klientów.